Usługi Piątek, 22 Września 2023r.     

Stacja diagnostyczna w Gliwicach – zakres naszych usług

Zapraszamy do dwóch prowadzonych przez nas stacji diagnostycznych w Gliwicach. Pierwsza z nich znajduje się przy ulicy Portowej, natomiast druga przy ulicy Tarnogórskiej. Obie stacje wyposażone są w nowoczesne linie diagnostyczne wyprodukowane przez liderów w branży urządzeń do kontroli pojazdów – firm BEISSBARTH i MAHA. Prowadzimy kontrolę pojazdów do 3,5 t (samochody osobowe i dostawcze) oraz pojazdów przekraczających 3,5 t dopuszczalnej masy całkowitej. Wykonujemy przeglądy rejestracyjne zarówno aut osobowych oraz ciężarowych, jak i mniejszych pojazdów: motorowerów, motocykli. Zajmujemy się również przeglądami pojazdów specjalistycznych, takich jak ciągniki rolnicze i samochodowe, a także pojazdy uprzywilejowane.

Jakie pojazdy obsługujemy?

Nasza stacja diagnostyczna specjalizuje się w wykonywaniu przeglądów następujących pojazdów:

 • samochody osobowe i ciężarowe,
 • autobusy,
 • motocykle,
 • motorowery,
 • ciągniki rolnicze i samochodowe,
 • przyczepy i naczepy,
 • pojazdy marki SAM,
 • pojazdy uprzywilejowane,
 • taksówki,
 • pojazdy do nauki jazdy i egzaminowania,
 • pojazdy sprowadzone z zagranicy.

 

Ponadto, prowadzona przez nas stacja diagnostyczna wykonuje przeglądy pojazdów niewymienionych na powyższej liście. Przeprowadzamy badania samochodów wyposażonych w instalacje gazowe LPG, aut przystosowanych do jazdy z naczepami, przewożących materiały niebezpieczne ADR, pojazdów zabytkowych i po kolizjach drogowych, z zatrzymanym przez policję dowodem rejestracyjnym oraz takich, które zostały zmodyfikowane poprzez wprowadzenie zmian konstrukcyjnych. Zajmujemy się nadawaniem i wybijaniem numerów nadwozia, wykonywaniem zastępczych tabliczek znamionowych oraz ustalaniem danych technicznych i identyfikacyjnych pojazdów.


Dodatkowe usługi diagnostyczne

Oprócz przeprowadzania okresowych przeglądów w ww. pojazdach, nasza stacja diagnostyczna oferuje klientom również dodatkowe usługi mające na celu podniesienie komfortu i bezpieczeństwa jazdy. Wykorzystując posiadany potencjał techniczny i park maszynowy wyposażony w nowoczesne urządzenia do kontroli pojazdów wykonujemy m.in. diagnostykę zawieszenia, na którą składa się kontrola skuteczności amortyzatorów i sprawności hamulców. Zajmujemy się też analizą spalin i zadymienia, regulacją świateł oraz sprawdzeniem stanu ogumienia i ciśnienia w oponach.

Zapraszamy do odwiedzenia obu prowadzonych przez nas stacji diagnostycznych w Gliwicach. Ogół usług przeprowadzany jest przez nas rzetelnie i profesjonalnie. Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych pracowników posiadających fachową wiedzę na tematy związane z obsługą pojazdów. Gwarantujemy pełną satysfakcję każdego klienta.

Kontakt:
Adres: Portowa 16F,
44-100 Gliwice
Telefon: (32) 444-66-68
NIP: 9691344852
Godz.otwarcia: pn-pt.07:00-21:00
sob.8:00-14:00
Adres: Tarnogórska 18
44-100 Gliwice
Telefon: (32) 231-82-63
Godz.otwarcia: pn-pt. 6:00-22:00
sob. 8.00-16.00
Mapa dojazdu: